BYMED MEDICAL & AVIATION

Search
Close this search box.

Kurumsal

Awesome Image

Hakkımızda

BYMED Medikal ve Havacılık; 2004 yılından bu yana, Türkiye’de ve tüm dünyada farklı sektörlerden müşterilerinin özel ve isteğe bağlı parça üretimi taleplerini başarıyla yerine getirmektedir.

Kurumsal

BYMED ISO 13485, ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001 ve ISO 45001 kalite sertifikalarına sahiptir. BYMED sahip olduğu kalite standardı sertifikalarının şartlarını yerine getirebilmek için çok çalışmakta ve sıkı kalite standartları uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde cevap vermektedir. BYMED, bünyesinde bulunan endüstriyel tasarım 3D CAD-CAM yazılımlarla desteklenen 9 eksen hareket kabiliyetli, tam otomatik, son teknoloji CNC cihazlarla hassas üretim yapmaktadır. Bir ileri teknoloji firması olarak, farklı sektörlerde gerçekleştirdiği anahtar teslimi proje ve teknoloji çözümlerini birleştirerek, sektörde sadece bir üretici değil, çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. BYMED faaliyetlerini müşteri odaklı olarak sürdürmektedir. Çalışanlarımız, kendilerini müşteri memnuniyetini ve üretim kalitesini yükseltmeye adamıştır. Küçük fakat esnek yapısıyla ihtiyaçlara zamanında ve güvenilir şekilde cevap vermektedir.

Awesome Image
Awesome Image

Vizyon

Vizyonumuz, farklı teknolojileri tespit ederek uygulamak, ihtiyaç duyulan her türlü bilgi platformunu kullanabilmek gerekirse kendi platformumuzu üreterek alanımızda uluslararası düzeye ulaşmaktır.

Misyon

Misyonumuz, müşterilerimize çağın gereksinimlerine uyumunda rehberlik etmek, problemlerini çözebilecek ürünleri ve tasarımları sunmak, üretimlerindeki verimliliği hizmetlerimiz sayesinde artırmak ve ihtiyaçları konusunda en doğru şekilde yönlendirmektir.

Awesome Image